Biuro tłumaczeń języka norweskiego - Anna Hopen

Start

O mnie

Oferta

Wycena

Referencje

Blog

Kontakt

O mnie

Anna Hopen – o mnie

tłumacz norweskiego

Jestem absolwentką filologii norweskiej z językiem angielskim na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, skandynawistyki ze specjalnością translatoryczną na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z zakresu redakcji językowej tekstu na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam również certyfikat językowy (trinn IV odpowiadający europejskiemu poziomowi C2), który uzyskałam na Uniwersytecie w Oslo. Od blisko pięciu lat pracuję jako tłumacz. Norweski jest językiem, na który przekładam najczęściej.

Moja oferta obejmuje tłumaczenia pisemne w parach językowych norweski↔polski i angielski→norweski.

Gwarantuję terminowość dostarczania zleceń oraz precyzyjny, poprawny językowo i merytorycznie przekład. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i dbam o wysoką jakość świadczonych usług. Tłumaczenia to moje główne zajęcie i pasja. Nieustannie poszerzam warsztat translatorski – uczestniczę w warsztatach i szkoleniach.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, rodzimy użytkownik języka (tłumacz norweski oraz specjalista w danej dziedzinie) dodatkowo weryfikuje wybrany tekst przeznaczony do publikacji.

W mojej ofercie znajdą Państwo zarówno tłumaczenia (norweski, polski, angielski w wyżej wspomnianych kombinacjach), jak i usługi korektorskie obejmujące teksty tłumaczone. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz, który ułatwi przekazanie wybranego dokumentu do wyceny. 

Bezpłatna wycena tłumaczenia

Prześlij pliki do tłumaczenia za pomocą formularza w celu uzyskania wyceny.

Kontakt

Preferuję kontakt mailowy. Cena tłumaczenia zależy od liczby znaków ze spacjami w tekście źródłowym. Wycenę podaję wyłącznie mailowo, przed zapoznaniem się z treścią dokumentu.

Zapraszam do skorzystania z formularza wyceny.

Dane

 

Biuro tłumaczeń Anna Hopen

 

ul. Noskowskiego 3/24

62-510 Konin

 

ul. Karwieńska 1H/11

80-328 Gdańsk

 

NIP: 6652946137

REGON: 368757086

Telefon

605 630 506

od poniedziałku do piątku w godzinach
od 10:00 do 17:00

E-mail

biuro@jnorweski.pl

Messenger

https://www.facebook.com/messages/t/jnorweski